fbpx

Support czyli Pomoc i Pytania

Jesteśmy to po to, aby rozwiać państwa wątpliwości.

Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania w tym dziale, skontkatujcie z nami poprzez formularz. 

Strona w abonamencie to stała opłata, zaś w ramach abonamentu otrzymacie:
 • projekt strony w oparciu o wybrany szablon;
 • darmowy hosting w domenie TWOJAFIRMA.qsl.com.pl;
 • dodanie i wypełnienie treścią do 6 podstron (O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt, etc.);
 • wykonanie formularza kontaktowego na dowolny adres e-mail;
 • zainstalowanie certyfikatu bezpieczeństwa SSL;
 • wykonanie galerii zdjęć;
 • przekierowanie do portali społecznościowych;
 • wykonanie i osadzenie mapki Google;
W ramach oferty „Strona w abonamencie” oferujemy możliwe zmiany w szablonie:
 • spolszczenie profesjonalnego szablonu;
 • zmiany kolorów: tła, napisów;
 • zmiany rodzaju fontu użytego w treściach, nagłówkach oraz menu (dostępne standardowe fonty systemowe lub też wybranie z fontów Google z polskimi znakami);
 • zmiana przykładowego logo na Państwa logo (istnieje możliwość zaprojektowania logo przez naszą firmę);
 • zamiana zdjęć w bannerach głównych na przekazane przez Państwa;
 • zamiana zdjęć w boksach;

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nasi Klienci.  

 1. Będzie ułatwieniem jeśli przejrzysz katalog naszych szablonów TUTAJ. Każdy szablon można dostosować, zmienić grafiki, logo, etc. Być może znajdziesz coś dla siebie, a jeśli tak to wklej odnośnik do szablonu w specjalnym polu w dziale kontakt.
 2. W formularzu kontaktowym mamy pole branża, opisz dokładnie czym się zajmujesz, jest to obowiązkowe pole. Na tej podstawie dobierzemy i zaproponujemy odpowiedni szablon.
 3. W formularzu kontaktowym jest też pole „Podaj adresy stron internetowych z Twojej branży (strony www konkurencji), które Ci się podobają„. To jest bardzo dobra opcja 😉 
 4. Wypełnij inne pola formularza.
 5. Czekaj na maila z odpowiedzią 😉 

Profesjonalne szablony WordPress są tworzone przez wyspecjalizowane firmy. Są zgodne z aktualnymi trendami i wymogami sieci internetowej. Mamy gwarancję, że będą zawsze aktualne i na czasie. U nas można wykorzystać je gratis i w pewnym stopniu przerobić na własne potrzeby (mamy umowę agencyjną z agregatorem autorów). Szablony  normalnie kosztują 30-135 dolarów. Zobacz katalog szablonów za które u nas nic nie zapłacisz.

Dokładnie tyle ile podano w cenniku, czyli 29 zł miesięcznie. Koszt strony to stała opłata miesięczna w wysokości podanej w cenniku.
Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. W cenie zawarte jest wykonania strony i  utrzymanie w domenie TWOJAFIRMA.qsl.com.pl

Możemy zacząć naszą współpracę w inny sposób i wykonać Twoją stronę na własność. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. 

Płatności są rozliczane w systemie rocznym. Oznacza to, że wystawiamy fakturę VAT na cały rok z góry, a więc 29 x 12 miesięcy.

W opłacie abonamentowej jest zawarty hosting za który gdzie indziej trzeba zapłacić. Abonament pokrywa też koszty aktualizacji strony, oferty, formularz kontaktowe, certyfikat SSL, pomoc w opracowaniu tekstów, etc. W innych systemach należy liczyć z każdorazową opłatą za każdą aktualizację strony, za certyfikat i inne użyteczności. 

Tak. Płatności są realizowane za cały rok z góry. Minimalny okres na jaki można wykupić usługę to jeden rok. Kolejna płatność jest naliczana automatycznie, ale w 2 roku można zrezygnować w każdej chwili. Przykładowo klient płaci w styczniu za cały rok, ale rezygnuje we wrześniu. W takiej sytuacji jest wystawiana faktura korygująca, a opłata za miesiące październik – grudzień jest zwracana. 

Twoja strona będzie dostępna pod adresem TWOJAfirma.qsl.com.pl i jest to w ramach abonamentu. Oczywiście jeśli chcesz możemy zarejestrować tylko Twoją domenę. Jest dodatkowo płatne, zależnie od rodzaju domeny i rejestratora.

Tak, do każdej wykupionejstrony wystawiamy fakturę VAT.

To zależy od wielu elementów. Jeśli masz teksty, logo to być może zdążymy nawet w 48 lub 72 godziny. To jednak pod warunkiem, że będziemy mieć wolne moce przerobowe. Zamówień jest bardzo dużo więc terminy też nieco się wydłużają.

close

Tylko teraz odbierz 2 miesiące zupełnie gratis i darmoweą dawkę wiedzy...

Zostaw nam swój e-mail, a 2 miesiące naszych usług, jeśli się na nie zdecydujesz, dostaniesz gratis zupełnie gratis. Promocja 2 miesiące gratis obowiązuje do końca tego tygodnia.

Niezależnie od tego czy coś zamówisz czy nie wyślemy odnośnik do zupełnie darmowej gazety dla sektora MSP. Znajdziesz tam wiele przydatnych artykułów pomocnych w prowadzaniu firmy.

Przewiń do góry