fbpx

Cennik

Strona internetowa powinna być prosta i skuteczna, przy czym łatwa do aktualizacji i niedroga. Specjalizujemy się w obsłudze mikro firm i małych przedsiębiorców, a koszty wykonania i utrzymania strony internetowej nie są wysokie.

W agencji możesz zapłacić jednorazowo 800 -1200 zł za prostą stronę, ale nie u nas. Oczywiście jeśli chcesz to możesz...

Pamiętaj, że  strona internetowa pracuje dla ciebie przez 24 godziny na dobę, prezentując Twoją ofertę i pozyskując potencjalnych Klientów. 

U nas nie przepłacisz.... Ile to naprawdę kosztuje?

Tylko teraz 50 29 zł miesięcznie

TO równowartość około 2 paczek papierosów, więc śmiesznie mało w stosunku do wartości. 

Już nie musisz wydawać fortuny na start,
aby uruchomić swoją stronę internetową. Będzie oparta na profesjonalnym szablonie i nie będzie droga w utrzymaniu, a wszelkie aktualizacje i utrzymanie domeny masz w gratisie. 

 Jest to tanie i bardzo bezpieczne rozwiązanie. Płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz ze swojej strony. 

W przypadku, gdy zawieszasz działalność, zmieniasz profil lub po prostu stwierdzasz, że już nie potrzebujesz strony internetowej, przestajesz płacić.

Niewykorzystana część opłaty rocznej jest zwracana. Płacisz tylko za wykorzystane miesiące. 

Porównanie Abonament vs strona z agencji

Niski abonamet

PL 29
Miesięcznie
 • Wykonanie strony do 6 podstron
 • This is a tooltip
 • Domena FIRMA.qsl.com.pl
 • This is a tooltip
 • Certyfikat bezpieczeństwa SSL
 • This is a tooltip
 • Rozszerzony formularz kontaktowy
 • This is a tooltip
 • Galeria zdjęć
 • This is a tooltip
 • Połaczenie z portalami społecznościowymi
 • This is a tooltip
 • Aktualizacje oferty
 • This is a tooltip

Jednorazowa płatność

PLN XXXX
Jednorazowo
 • Wykonanie 4-6 podstron
 • Domena dodatkowo płatna 70-100 zł rocznie
 • Certyfikat SSL 30-300 zł rocznie
 • Formularz kontaktowy
 • Galeria zdjęć
 • Społecznośiówki mogą być płatne
 • Aktualizacje płatne 50-100 zł każdorazowo
Co otrzymusz i zyskujesz w naszej ofercie
System zarządzania treścią

Wszystkie treści, które chcesz umieścić na stronie wstawimy za Ciebie. Tworzymy dla Ciebie w najpopularniejszym systemie zarządzania treścią jakim jest Wordress. Aż do 6 podstron.

Prosty i czytelny design

Prosty szablon to we współczesnym intrenecie zaleta. Nasze strony są maksymalnie proste, pozbawione udziwnień. Szablon Twojej strony wybieramy tak, aby był najlepiej dopasowanego do Twojego Biznesu.

SEO Friendly

Przyjazne i dostosowane do wymogów współczesnych wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Zgodność ze wszystkimi aktualnie wymaganymi standardami i wytycznymi do tworzenia stron internetowych.

Niski koszt + Pakiet gratisów

Zapewniamy bezpłatny hosting Twojej strony w domenie TWOJAFIRMA.qsl.com.pl oraz dodatkowe użyteczności, takie jak np.  formularz kontaktowy, galeria zdjęć, certyfikat SSL, etc.

Responsywny layout

Należy pamiętać, aby wykonana strona internetowa dostosowywała się do użytkownika. Dlatego też nasze szablony wyglądają dobrze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

Wsparcie techniczne

U nas nie płacisz za aktualizacje. Tylko u nas wszelkie uaktualnienia oferty, danych, galerii zdjęć, opisów produktów, etc. otrzymasz zupełnie gratis. Bezpłatne wsparcie dotyczy wyłącznie stron zakupionych w abonamencie

Co mówią Klienci

Początkowo miałem wiele oporów przed skorzystaniem ze strony z szablonu. Jednak pan Grzegorz przekonał mnie, że to dobry wybór. Szablony są tworzone przez profesjonalistów tak, aby spełniały najnowsze wymogi wyszukiwarek internetowych. Przede wszystkim te podstawowe nic nie kosztują, a jedynym kosztem jest wypełnienie ich treścią. Korzystam z abonamentu i jeśli chcę dodać jakiś punkt w ofercie to wystarczy napisać maila. Szybko i sprawnie, ale jest pewien warunek. Trzeba wiedzieć czego się chce i o tym precyzyjnie poinformować obsługę 🙂
Jacek Strzałkowski
Właściciel
Nie potrzebuję wielkiej strony, wystarczy mi kilka prostych podstron z ofertą, galerią mojej firmy i danymi kontaktowymi. Początkowo, jak wielu innych miałam opory przez abonamentem. Okazało się, że to najlepsze co mnie spotkało. Mam darmowe aktualizacje oferty, szablonu. Permanentne wsparcie. Bardzo często aktualizuję menu mojego cateringu. Co najważniejsze nie muszę pamiętać o utrzymywaniu domeny i serwera. Poprzednią bardzo drogą stronę straciłam, bo zapomniałam opłacić domenę. Tutaj przypomną i zrobią to za ciebie.
Anna Klass
Catering
Zdecydowałem się na ofertę i nie żałuję. Podstawowe funkcjonalności są w abonamencie. Takie jak O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt i prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Wszystko co jest potrzebne jest w pakiecie bez dopłat. Nie płaciłem też za przekierowanie na Facebooka, a niektórzy słono sobie liczą za dodanie innych opcji na stronie. Korzystałem przez długi czas, ale postawiłem na rozwój firmy i postanowiłem przenieść stronę na swój serwer i znacznie rozbudować. Przekazano mi wszystkie materiały i bazę danych, a sam system Worpress obsługuje mój nastoletni syn 😉
Jakub Jabłoński
Transport spedycja
close

Tylko teraz odbierz 2 miesiące zupełnie gratis i darmoweą dawkę wiedzy...

Zostaw nam swój e-mail, a 2 miesiące naszych usług, jeśli się na nie zdecydujesz, dostaniesz gratis zupełnie gratis. Promocja 2 miesiące gratis obowiązuje do końca tego tygodnia.

Niezależnie od tego czy coś zamówisz czy nie wyślemy odnośnik do zupełnie darmowej gazety dla sektora MSP. Znajdziesz tam wiele przydatnych artykułów pomocnych w prowadzaniu firmy.

Przewiń do góry